Vraag:
maandag, 10 november 2003

graag zou ik ook een antwoord willen over het medicijn minrin door het bepaald hormoon dat er in zit kun je hier ook pijn van in je borsten krijgen en een langdurige menstruatie of heeft dat niks met het medicijn te maken.

Antwoord:
donderdag, 13 november 2003

Minrin is een anti diuretisch hormoon dat normaal gesproken in de bijnier wordt aangemaakt. Het is dus een lichaams eigen stof. Sommige bedplassers maken te weinig van deze stof aan. Door Minrin te nemen is de aanmaak die je nodig hebt om ís nachts niet te veel urine te produceren weer genormaliseerd. Het heeft niets te maken met geslachtshormonen. De relatie tussen pijnlijke borsten en langdurige menstruatie lijkt dus ook niet waarschijnlijk. Ga met deze vraag gerust langs de huisarts die kan je misschien verder helpen.

Met vriendelijke groet

Marianne Vijverberg

Bestuurslid KCB en incontinentietherapeut

Lees meer hierover

Terug naar het vragenforum
Stel zelf een vraag